Yükleniyor
Get Surgery Prices

Spc. Clin. Psych. Fulya Zorlu Zorba

0.0
Number of Comments0
Health Guide4

Addresses and Services

 • Duru Psikoloji & Beslenme Kliniği
Open address

Services
  See All Services
  Shorten Services
  Diseases
   See All Diseases
   Shorten Diseases
   Insurance
    See All Insurances
    Shorten Insurances
    Accepted Age Group

    Location

    Health Guide

    Gallery

    Spc. Clin. Psych. Fulya Zorlu Zorba

    Spc. Clin. Psych. Fulya Zorlu Zorba, has not shared a gallery yet.

    Comments

    Spc. Clin. Psych. Fulya Zorlu Zorba : Leave a Comment!

     Submit Comment ( Your name will be kept confidential. )

     capt

      Spc. Clin. Psych. Fulya Zorlu Zorba Informations

           Klinik Psikolog, Varoluşçu Psikoterapist ve Aile Danışmanı olan Fulya Zorlu Zorba 2013 yılında Kadir Has Üniversitesi Aile danışmanlığı eğitimini almıştır. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans tezini ‘’12-36 Ay Arası Çocukları Olan Annelerin Algıladığı Sosyal Destek ve Evlilik Uyumuna İlişkisi‘’ üzerine yaparak 2014 yılında yüksek onur öğrencisi statüsünde mezun olduktan sonra eğitimine İngiltere’de kimsesiz çocuklar ile çalışmalar yürüterek devam etmiştir.

        Türkiye’ye 2016 yılında dönmüş ve uzmanlığını Üsküdar üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Uzmanlık tezini Almanya ile birlikte çalışarak yürüttüğü ‘’Ölüm ve Ölmek ile İlgili Çok Yönlü Değerlendirme Envanterinin Geçerlilik Güvenirlik Çalışması’’ olarak tamamlamıştır. Uzmanlık alanı ölüm anksiyetisidir. Bu bağlamda psikoterapi eğitimini Varoluşçu akademi bünyesinde tamamlayarak Varoluşçu Psikoterapist unvanını almıştır.

         Klinik Psikoloji Enstitüsü Derneği’nden Projektif testler eğitimini tamamlayarak MMPI, Catell 3A Zeka Testi, Catell 2A Zeka Testi, Alexander Pratik Yetenek Zeka Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Good Enough Testi, AGTE, Gesell Gelişim Testi, Peabody Resim Kelime Testi , Metropolitan Okul Olgunluk Testi , Bender Gestalt Algı Testi , Benton Görsel Bellek Testi , Draw A Person , Standardize Mini Mental Testlerini uygulamaya hak kazanmıştır. Freud Universität Sürekli Eğitim Merkezi kapsamında Çocuk Resimleri Analizi, Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Montessori Eğitmenliği, Disleksi Eğitmenliği alanlarında uygulayıcı olmaya ve eğitmenlik yapmaya hak kazanmıştır.

         2016 yılından 2019 yılına kadar Özel Okullarda ve terapi merkezlerinde çocuklar ve aileleri ile çalışmıştır. 2020 yılında kızının ismini verdiği ve kurucusu olduğu Duru Psikoloji ve Beslenme Kliniği’nde danışan kabulüne devam etmektedir.

      Specializations

      • Psikoloji

      Make a Free Appointment

      * It is free to make an appointment on our site. Please contact your doctor/specialist for examination/consultancy fee information.

      Address

      Kılıçdede Mah., İstiklal Cd. No:183 İlkadım/Samsun